GYERE, dolgozz Budapest legnagyobb Street Food éttermében!

Hogy miért?

  • Versenyképes órabér
  • Személyzeti étkezés
  • Személyzeti kávé
  • Fiatal csapatban elszaladó munkaórák
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Suli mellett is bevállalható munka
  • Tapasztalat nem szükséges, mi mindenre megtanítunk!

Tapasztalat nem szükséges, mi mindenre megtanítunk!

Jelenlegi pozijaink:

KASSZÁS:

Feladatok: Pultok töltése, kassza kezelés, vendégek gyors, pontos és udvarias kiszolgálása.

Tapasztalat nem szükséges.

Angol nyelvtudás elvárt!

BÁROS/BARISTA:

Feladatok: Pultok töltése, kassza kezelés, vendégek gyors, pontos és udvarias kiszolgálása. Italok standard szerinti elkészítése.

LÁTVÁNYKONYHAI DOLGOZÓ:

Pasta/Burger/Mexikói pályára keresünk gyorséttermi dolgozót.

Feladatok: Ételek standard szerinti elkészítése, kiadása. Pultok folyamatos töltése, munkaterület tisztán tartása, HACCP előírások betartása. Tapasztalat nem szükséges.

„Jelentkezz fényképes önéletrajzzal a info@burgermarket.hu email címen!”

Aktuális

Csülök Burger a Burger Marketben

Az ég kék, a nap kisüt és vadonatúj különlegességgel szeretnénk meglepni Benneteket, tavasz alkalmából. ILYEN.MÉG.TÉNYLEG.NEM.VOLT. Következő szezonális hamburger ajánlatunk Götz Zsolt séfünk egyik újabb mesterműve: a hagyományos húspogácsát préselt csülökre cserélte,...

bővebben
Beyond Burger | Kristóf’s Kitchen×Burger Market

A 𝐁𝐄𝐘𝐎𝐍𝐃 MEAT az elmúlt egy év során világszerte új szintre emelte a növényi alapú burgereket - a 100% #vegán, borsó és rizsfehérjéből, kakaó és kókuszvajból, burgonya és almakeményítőből, céklalével és szárított gránátalmával készülő "nem-hús" pogácsa globális...

bővebben
100% vegan | MIDDLE EAST & ALOHA burger by Kristóf’s Kitchen

A Burger Market hisz benne, hogy nyitottnak és környezettudatosnak lenni jó – ahogy egyre többen térnek át részben vagy fokozatosan a növényi alapú étkezésre, a Burger Marketben szeretnénk ízletes alternatívát kínálni mindenkinek. A folyamatosan növekvő vegán...

bővebben

Képek

Budapest, Király utca 8.

Budapest, Örs vezér tere 25/A.

Nyitvatartás

Burger Market | KIRÁLY
Hétfő - Kedd 8:00-0:00
Szerda 8:00-1:00
Csütörtök 8:00-2:00
Péntek - Szombat 8:00-3:00
Vasárnap 8:00-24:00

Burger Market | ÁRKÁD
Hétfő - Szombat 10:00-21:00
Vasárnap 10:00-19:30

Kövess Minket Facebookon

BURGER MARKET | Király 1061 Budapest Király street 8. Tel.:+36 20 423 8253

BURGER MARKET | Árkád 1106 Budapest Örs Vezér Tere 25/A. Tel.: +36 30 455 6067