GYERE, dolgozz Budapest legnagyobb Street Food éttermében!

Hogy miért?

  • Versenyképes órabér
  • Személyzeti étkezés
  • Személyzeti kávé
  • Fiatal csapatban elszaladó munkaórák
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Suli mellett is bevállalható munka

Tapasztalat nem szükséges, mi mindenre megtanítunk!

Jelenlegi pozijaink:

KASSZÁS:

Feladatok: Pultok töltése, kassza kezelés, vendégek gyors, pontos és udvarias kiszolgálása.

Tapasztalat nem szükséges.

Angol nyelvtudás elvárt!

BÁROS/BARISTA:

Feladatok: Pultok töltése, kassza kezelés, vendégek gyors, pontos és udvarias kiszolgálása. Italok standard szerinti elkészítése.

LÁTVÁNYKONYHAI DOLGOZÓ:

Pasta/Burger/Mexikói pályára keresünk gyorséttermi dolgozót.

Feladatok: Ételek standard szerinti elkészítése, kiadása. Pultok folyamatos töltése, munkaterület tisztántartása, HACCP előírások betartása. Tapasztalat nem szükséges.

„Jelentkezz fényképes önéletrajzzal a info@burgermarket.hu email címen!”

HOT TOPICS

Márton-napi Libaburger

A novemberi hagyományok előtt tisztelegve, megalkottuk első LIBABURGER különlegességünket, ami jó eséllyel pályázik a 2019-es közönségdíjra, legyőzve az eddigi "nagykedvenc" Legendary vagy Big Boss burgereket. Kíváncsian várjuk tehát visszajelzéseteket és bízunk...

bővebben

IMAGES

Budapest, Király street 8.

OPENING HOURS

Burger MARKET
Monday-Tuesday  8:00-0:00
Wednesday - Thursday   8:00-2:00
FRIDAY - SATURDAY  8:00-3:00
SUNDAY 8:00 - 1:00
Burger MARKET | KÖRÚT
Monday-Wednesday  12:00-0:00
Thursday   12:00-2:00
FRIDAY - SATURDAY  12:00-3:00
SUNDAY 12:00 - 23:00

FOLLOW US ON FACEBOOK

Market BDPST   1061 Budapest Király street 8.    Tel.: +36 20 423 8253